• Facebook
  • Youtube
  • Instagram
  • Rss
Athena Bilgisayar Ltd. Şti. - Muratpaşa/Antalya
Antalya Sektör Firma Ticaret Rehberi
Athena Bilgisayar Ltd. Şti.
Antalya/Muratpaşa
 
Facebook Sayfası
Firma Harita Konumu
Firmanın İlanları
Firma Haberleri
Personel İlanları
Firma Detayları
  • Athena Bilgisayar Ltd. Şti.
    814 görüntülenme / Ortalama Puan 0.00
Firma Yetkili
Telefon/Fax 0 242 243 43 28  0 242 243 54 91
Gsm Numarası
Firma Adres Güllük Cad. Kışla Mah. Berberoğlu Apt. No:20 Kat:3 Daire:18
Şehir / İlçe Antalya / Muratpaşa
Mail Adresi info@athena.com.tr
Web Adresi http://www.athena.com.tr/
Firma Tanıtım

Şirketimiz piyasaya girdiği yıldan itibaren sektörde ağır ve emin adımlarla ilerleyen bir firma portföyü çizmiştir. Sektörde adını duyurmak, kurumsal kimlik ve tanıtım çalışmalarında öncelikli hedefi, müşteri memnuniyeti odağı olmuştur. Turizm işletmelerindeki yetersiz, fakat natifsiz olduğu için kullanılmak zorunda kalınan yazılımlara karşı, yeni yazılım ürünü geliştirerek öncelikle yazılım alanında sektöre        bir natif olmuştur. “Müşterilerimizin sorunu bizim sorunumuzdur. “ İlkesiyle hareket ederek turizme yeni bir soluk ve bakış getirmiştir. Yedi gün yirmi dört saat kesintisiz hizmet anlayışı ile hizmetini vermiş ve sorunlara anında müdahale etmiştir. Bu ürün ve hizmet kalitesiyle sektörde iyi bir isim ve kurumsal kimlik yapısı oluşturulmuştur.
 
Turizm çözümlerini üretirken dışarıdan bir bakışla değil turizmin kalbi olarak adlandırılan Antalya ili merkez seçilmiştir. Bu sayede sektörün sıkıntıları yakından takip edilmiş bu sıkıntıları gidermek için     yeni ürünler ve sektörün hizmet kalitesini arttırmaya yönelik Ar-Ge çalışmaları bu yönde yapılmıştır.
 
Öncelikli hedeflerini gerçekleştirip sektörde kendisini kanıtlayarak kurumsal bir kimlik kazanan ve isim yapan firmamız yeni ürünü ile birlikte yeni bir yükseliş sürecine başlamıştır. Bu süreç ile birlikte büyüyen firmamızın kısa vadeli hedeflerinde daha büyük bir mekana geçerek rahat bir çalışma ortamı sağlanması vardı. Bu süreç içerisinde Akdeniz Üniversitesi desteği ile başlatılan Antalya Teknokent’ i projesinde yer alan ilk firmalar arasına girerek yeni bir sinerji merkezi olacak Antalya Teknokent’ ine merkezini taşımıştır. Geçiş süreci ile birlikte biten projelerin hayata geçirilmesi ile sadece bölgesel çalışma değil yurt çapında başka temsilcilikler ve bayi genişletme çalışmaları da başlatılacaktır. Yeni ürün ve hizmet tarzları oluşturularak değişik turizm işletmelerine natifli hizmet ve ürün seçenekleri getirilmiştir. Bu kapsam çerçevesinde yeni üretilen ürünler sadece bir otelcilik yazılımının ötesinde kurumsal kaynak kullanımı maksimuma çıkartacak, işletmelerin müşteri memnuniyetini arttıracak turizm sektöründe bir karar destek yazılımı olan Athena Enterprise bir turizm işletmesinin tüm iş akışlarını tek bir pakette toplayacak bir (ERP) Kurumsal Kaynak Yazılımı adayıdır.
 
Sektörde kendini ispatlamış olan firmamız yine emin ve ağır adımlarla ve kendi ilkelerinden kopmadan çalışmalarını sürdürmeye devam edecektir.
 
Şirketimizin kuruluş amaçları içerisinde turizm sektörüne yönelik yazılımların geliştirmesi ve pazarlanması, sektörel bazda özel projelerin alınması ve “anahtar teslimi” çözümler üretmesi, bilgisayar sektöründeki yenilikleri turizm sektörüne uyarlayarak sektörün çağa ayak uydurmasına aracı olmak ve bu konularla ilgili gerekli satış – eğitim – teknik – danışmanlık hizmetlerini sayabiliriz.

Firma Şubeleri
Firmanın Ürünleri
İlan Başlığı İlan Türü İlan Tarihi
Facebook Yorumları
Disqus Yorumları
Athena Bilgisayar Ltd. Şti. ( Antrehber | Profesyonel Antalya Ticaret, Firma Rehberi)
2 0.00 Oylama - "Athena Bilgisayar Ltd. Şti." Otel-Restoran Yönetim Sistemleri, Golf Yönetim Sistemi, Fax Gönderim Sistemleri