• Facebook
  • Youtube
  • Instagram
  • Rss
ekotek mühendislik - Muratpaşa/Antalya
Antalya Sektör Firma Ticaret Rehberi
ekotek mühendislik
Antalya/Muratpaşa
 
Facebook Sayfası
Firma Harita Konumu
Firmanın İlanları
Firma Haberleri
Personel İlanları
Firma Detayları
  • ekotek mühendislik
    672 görüntülenme / Ortalama Puan 5.00
Firma Yetkili ümit yıldız
Telefon/Fax 02423217730  
Gsm Numarası 05559809003
Firma Adres cebesoy cad no:45/b
Şehir / İlçe Antalya / Muratpaşa
Mail Adresi bulent.gulturk@ekotek-tr.com
Web Adresi www.scr-tr.com
Firma Tanıtım

Ekotek Mühendislik 01.03.2000 yılından beri Tayfun Aydın ve Ümit Yıldız’ın ortaklığı ile ısıtma, soğutma, havalandırma, hava perdesi, şartlandırma alanlarında (HVAC) bireysel ve kurumsal müşterilerimize sorunsuz ve başarılı çalışmalar sunmaktadır.

 

2010 yılından bu yana Ticari Mutfak Havalandırması ve Filtreleme sektöründe Euromate markasının Akdeniz, Güney Ege Bölgeleri ve Kuzey Kıbrıs  Türk Cumhuriyet'inde çözüm ortağı olarak 6 yıldır önemli projelere imza attık. Bu başarımızı Ar-Ge çalışmalarımız neticesinde  SCR SCRUBBERFILTER markasını oluşturarak satışa sunduğumuz yağ, duman, is ve koku önleyici  ekolojik sistemleri üreterek ülke ekonomisine kazandırdık.

 

SCR SCRUBBERFILTER ile sektöre yenilikçi, çağdaş, elektrostatik filtre özellikli geliştirilmiş ürünler kazandırma amacındayız. Mevcut filtreleme sorunlarından yola çıkarak geliştirdiğimiz hava temizleyicileri olarak portföyümüze SCR SCRUBBERFILTER ve SCR MOBIGRILL’i (Seyyar Barbekü) ekledik. Kompakt bir ürün olarak piyasaya sunduğumuz bu cihazlar doğru projelendirme ve uygun şartlarda çalıştığı takdirde %99 oranına kadar yüksek partikül verimliliği sağlayan YERLİ MALI belgesine sahip elektrostatik filtreleme ürünleridir.

Firma Şubeleri
Firmanın Ürünleri
İlan Başlığı İlan Türü İlan Tarihi
Facebook Yorumları
Disqus Yorumları
ekotek mühendislik ( Antrehber | Profesyonel Antalya Ticaret, Firma Rehberi)
2 5.00 Oylama - "ekotek mühendislik"