• Facebook
  • Youtube
  • Instagram
  • Rss
International Veterinary Hospital - Muratpaşa/Antalya
Antalya Sektör Firma Ticaret Rehberi
International Veterinary Hospital
Antalya/Muratpaşa
 
Facebook Sayfası
Firma Harita Konumu
Firmanın İlanları
Firma Haberleri
Personel İlanları
Firma Detayları
  • International Veterinary Hospital
    1144 görüntülenme / Ortalama Puan 0.00
Firma Yetkili
Telefon/Fax 0 242 324 60 92  
Gsm Numarası
Firma Adres Şirinyalı Mah. Özgürlük Blv.No:130/B Lara
Şehir / İlçe Antalya / Muratpaşa
Mail Adresi info@intvethospital.com
Web Adresi http://www.intvethospital.com/
Katalog Katalog İndir
Firma Tanıtım

İNTERNATIONAL VETERİNARY HOSPİTAL klinik olarak 2000 yılında Veteriner Hekim FİLİZ GÖKTAŞ tarafından çalışma hayatına başlamış olup, 2005 yılında kullanım alanını 4 katına çıkararak modern ve teknolojik alt yapısı ve geniş uzman kadrosuyla Türkiye’nin sayılı merkezlerinden biri haline gelmiştir. 

850 m2 üzerinde kullanım alanı olan İNTVET HOSPİTAL bünyesinde Cerrahi,doğum,jinekoloji, dahiliye konularında 6 veteriner hekim, 8 yardımcı personel ile 24 saat esasına dayalı hizmet verilmektedir. 

2008 yılında Avusturalya merkezli Trust-Mark Comp.'ye yaptığı başvuru sonrasında ,Türkiye'de ISO-9001 Kalite Belgesi olan ilk Hayvan Hastanesi ünvanını da almıştır. 

24 saat ameliyat yapılabilen merkezde,modern veteriner tıp teknolojilerini barındıran ve sürekli güncellenen cihazlar kullanılmaktadır. En basit operataif müdahelelerden , en riskli tüm cerrahi müdahaleler konusunun uzmanı cerrahi formasyonu olan hekimlerce yapılmaktadır. Operasyon sırasında hastalar, anestezi cihazı ve günümüzün en güvenilir gaz anestezik inhalasyon kullanılarak anesteziye alınmakta, en kısa süreli operasyonlar dahil monitörize edilerek yaşam fonksiyonları takip edilmektedir.Hastalar operasyondan sonraki süreci de hastane yoğun bakımında geçirmektedirler. 

Yoğun bakım ve yatan hasta bölümleri kedi ve köpekler için tamamen ayrılmıştır. Tüm hekimler ve yardımcı personeller tarafından gün boyu kontrol edilmektedir. Yatan hasta bölümü gerek havalandırma ve ısıtma sistemleri ,gerekse kafes standartları ile benzersizdir. Temizlik ve hijyen için kalıntı yapmayan özel dezenfektanlar kullanılmaktadır. Yatan hastalar kendilerine en uygun olan mamalar ile beslenmekte, köpekler yaş, cins ve hava şartları göz önüne alınarak yapılan bir program dahilinde her gün dönüşümlü olarak açık havada yada 250 m2 olan bahçemizde gezdirilmektedir. 

İntvet hospital bünyesindeki laboratuvar hizmetleri ,dünya hekimleri tarafından en çok kullanılan ve verdiği sonuçlara en çok güvenilen IDEXX kan gazı,FUJI FILM biyokimya MİNDRAY marka cihazları ile donatılmıştır. 

Hastanenin görüntüleme biriminde; dijital röntgen, renkli doppler ultrasound kullanılmaktadır. Anlaşmalı merkezlerde MR,TOMOGRAFİ gibi ileri görüntüleme teknikleri , Intvet personeli eşliğinde yapılmakta ve yorumlanmaktadır. 

Özellikle Almanya ve avrupa ülkelerinde yaygın olarak kullanılan hasta takip programı VETERA ile hasta takibi ve kalite standartları sağlanmakta evrak işleri ile geçirilen zamanlar artık hastalara ayrılabilmektedir. 

Firma Şubeleri
Firmanın Ürünleri
İlan Başlığı İlan Türü İlan Tarihi
Facebook Yorumları
Disqus Yorumları
International Veterinary Hospital ( Antrehber | Profesyonel Antalya Ticaret, Firma Rehberi)
2 0.00 Oylama - "International Veterinary Hospital" İNTERNATIONAL VETERİNARY HOSPİTAL klinik olarak 2000 yılında Veteriner Hekim FİLİZ GÖKTAŞ tarafından çalışma hayatına başlamış olup, 2005 yılında kullanım alanı