• Facebook
  • Youtube
  • Instagram
  • Rss
Laura Alışveriş Merkezi - Muratpaşa/Antalya
Antalya Sektör Firma Ticaret Rehberi
Laura Alışveriş Merkezi
Antalya/Muratpaşa
 
Facebook Sayfası
Firma Harita Konumu
Firmanın İlanları
Firma Haberleri
Personel İlanları
Firma Detayları
  • Laura Alışveriş Merkezi
    895 görüntülenme / Ortalama Puan 0.00
Firma Yetkili
Telefon/Fax 0 242 323 66 29  
Gsm Numarası
Firma Adres Fener Mahallesi Bülent Ecevit Bulvarı No:2
Şehir / İlçe Antalya / Muratpaşa
Mail Adresi isletme@laura.com.tr
Web Adresi http://www.laura.com.tr/
Firma Tanıtım

Lara; Antalya'da gerek yurt içinden, gerekse yurt dışından gelen insanların, birlikte uyum içinde yaşadıkları, son yılların en çok tercih edilen yerleşim bölgesidir. Lara'da seçkin yaşam alanlarının yanı sıra, ülkemizin önde gelen turizm şirketlerinin merkez ofisleri bulunmaktadır. Dünyaca ünlü beş yıldızlı otellerin bulunduğu sahil bandı ile, kent merkezine gidiş geliş güzergahının üzerinde bulunan alışveriş merkezimiz; Lara'nın kalbindedir.

25.12.2004 tarihinde hizmete açılan ve toplam 24.112 m² kapalı alan üzerine kurulu olan Laura Alışveriş Merkezi; ulusal ve uluslararası en iyi markaların yer aldığı 80 mağaza, sorunsuz ve güvenli 600 araçlık kapalı ve açık otopark, sektörünün lideri 2M Migros süpermarket, en kaliteli ses ve görüntü sistemlerinin yer aldığı AFM sinemalarına ait 6 sinema salonu, lezzetin keyfe dönüştüğü 14 restaurant ve cafe'den oluşan food court alanını bünyesinde barındırmaktadır.

Biliyoruz ki alışveriş merkezlerinin; temel amacı insanların en iyi şartlarda alışveriş yapmasını sağlamaktır. Alışveriş merkezimizde düzenlediğimiz çeşitli etkinliklerle 7'den 70'e herkese hitap eden Laura, alışverişe eğlenceli bir boyut getiriyor. 

Ünlü ve seçkin tekstil markalarıyla, her türlü zevk ve yaşa uygun giyim aksesuar ve kozmetik ürünleriyle, Türkiye'nin ve Dünya'nın damak tadına uygun yemek ve fast foodları ile, çocukların hoşça vakit geçireceği oyun ve eğlence merkezleri ile en iyi hizmet ve kalite anlayışı ile ziyaretçilerimize sunmak bizler için büyük önem taşır.

Laura Alışveriş Merkezi yönetimi olarak; gelişmiş ülkelerde olduğu gibi bir yaşam biçimi haline gelen alışveriş merkezleri yapısını, gelişmiş güvenlik ve temizlik hizmeti eşliğinde kaliteli ve güvenilir alışveriş imkânını siz değerli misafirlerimize sunmak amacı ve çabası içerisindeyiz.

Aradığınız her şeyi Laura'da bulacaksınız.

Firma Şubeleri
Firmanın Ürünleri
İlan Başlığı İlan Türü İlan Tarihi
Facebook Yorumları
Disqus Yorumları
Laura Alışveriş Merkezi ( Antrehber | Profesyonel Antalya Ticaret, Firma Rehberi)
2 0.00 Oylama - "Laura Alışveriş Merkezi" Antalya da, Lara bölgesinde ilk kurulan alışveriş merkezi olan Laura, 80 mağazası ile hizmet vermektedir.