• Facebook
  • Youtube
  • Instagram
  • Rss
Oğuz Kuyumculuk - Muratpaşa/Antalya
Antalya Sektör Firma Ticaret Rehberi
Oğuz Kuyumculuk
Antalya/Muratpaşa
 
Facebook Sayfası
Firma Harita Konumu
Firmanın İlanları
Firma Haberleri
Personel İlanları
Firma Detayları
  • Oğuz Kuyumculuk
    894 görüntülenme / Ortalama Puan 0.00
Firma Yetkili
Telefon/Fax 0 242 248 88 49  0 242 248 95 74
Gsm Numarası
Firma Adres Atatürk Caddesi No:5
Şehir / İlçe Antalya / Muratpaşa
Mail Adresi
Web Adresi http://www.oguzkuyumculuk.com.tr/
Firma Tanıtım

1996 yılından bu yana faaliyet gösteren ve Antalyalıların güvenini kazanan markamız “Uluslararası bir marka olmak” ve “Hızlı ve kârlı bir şekilde büyümek” vizyonu ile senelerdir sektörünün en başarılı isimlerindendir.

Yılın dört mevsimi turistlerin akınına uğrayan Oğuz Kuyum, ünlü markalardan oluşan, iddialı saat koleksiyonu ile saatte özel seçimlerden taviz vermeyenlere hitap ediyor. Dünyanın en ünlü ve marka değeri en yüksek saat markaları Tag Hauer, Maurice Lacroix, Tissot’un en seçkin modellerini sergileyen Oğuz Kuyumculuk yerli misafirlerin yanı sıra turistlerin ve kent’te yaşayan yabancıların sıklıkla uğrak yeri konumunda.

Oğuz Kuyumculuk müşterilerine daha iyi hizmet vermek için merkezi Lara da olmak üzere Işıklar şubesi ile siz değerli müşterilerimizi biribirinden değişik ve zarif koleksiyonlarımızı görmeniz için bekliyoruz.

Oğuz Kuyumculuk Yönetim Kurulu Başkanı Oğuz Bey diyor ki: Kuyumculuk sektöründeki kalite anlayışımız bizim farkımızı yansıtıyor. Misyonumuz ürün kalitemizle, model çeşitliliğimizle ve satış sonrası hizmetlerimizle müşteri memnuniyeti sağlamak, koleksiyonlarımızla ve yeni ürünlerimizle müşteri isteklerini sürekli olarak karşılamak, müşterilerimize zamanında teslimat yapmak, ürünlerimizi müşterilerimizin talep ettikleri ayara uygun olarak üretmek, şirketimizdeki faaliyetlerin kalite yönetim sistemi şartlarına uygunluğunu sağlamak ve sürekli iyileştirmektir. 

Firma Şubeleri
Firmanın Ürünleri
İlan Başlığı İlan Türü İlan Tarihi
Facebook Yorumları
Disqus Yorumları
Oğuz Kuyumculuk ( Antrehber | Profesyonel Antalya Ticaret, Firma Rehberi)
2 0.00 Oylama - "Oğuz Kuyumculuk" Yılın dört mevsimi turistlerin akınına uğrayan Oğuz Kuyum, ünlü markalardan oluşan, iddialı saat koleksiyonu ile saatte özel seçimlerden taviz vermeyenlere hita