• Facebook
  • Youtube
  • Instagram
  • Rss
Özdilek Park Alışveriş Merkezi - Kepez/Antalya
Antalya Sektör Firma Ticaret Rehberi
Özdilek Park Alışveriş Merkezi
Antalya/Kepez
 
Facebook Sayfası
Firma Harita Konumu
Firmanın İlanları
Firma Haberleri
Personel İlanları
Firma Detayları
  • Özdilek Park Alışveriş Merkezi
    901 görüntülenme / Ortalama Puan 0.00
Firma Yetkili
Telefon/Fax 0 242 334 33 99 - 44  0 242 344 55 01
Gsm Numarası
Firma Adres Fabrikalar Mah. Fikri Erten Cad. No: 2
Şehir / İlçe Antalya / Kepez
Mail Adresi
Web Adresi http://www.ozdilekparkantalya.com/
Firma Tanıtım

Türkiye’nin en önemli kültür turizm merkezi ve ülkenin yurtdışına bakan bir yüzü olan Antalya’nın gelişmiş alışveriş ve kültür kompleksi ihtiyacını karşılayacak şekilde tasarlanmıştır. 2009 yılında ziyaretçilerine kapılarını açan ÖzdilekPark Antalya Alışveriş Merkezi kurulduğu günden bugüne Antalya’da en keyifli alışverişin adresi olmaya devam etmektedir.

Proje Antalya’nın son yıllarda en çok nüfusu artan ve buna paralel gelişen Kepez ilçesinde konumlandırılmıştır. Şehir merkezine ve havaalanına yakınlığı ile şehrin her yerinden kolay ulaşılabilirliği projenin en önemli avantajlarından birisidir.

38.752 metrekare kiralanabilir alanda 114 işletme ve yüzlerce marka ile ziyaretçilerine hizmet veren AVM iki kat kapalı otopark, dört kat alışveriş ve eğlence merkezi olarak tasarlanmıştır. Aydınlığı, ferahlığı güvenlik ve rahatlığı ön plana çıkan mimari özellikler benimsenmiştir. Marka karması ile şehrin en natifli alışveriş merkezi olmasının yanı sıra içinde yer alan hipermarketi, şehrin en büyük yapı marketi, elektronik market, departman store ve popüler markalardan oluşan zengin mağaza karması vardır.

Yeme içme alanı genişliği, marka ve çocuk oyun alanları çeşitliliği ile aile tabanlı, sosyal ve eğlence alanlarının çeşitliliği ve üniversiteye yakınlığı ile de gençlerin yoğun tercih ettiği bir alışveriş merkezidir. Genel anlamda ziyaretçi yapısı, marka karması ve bahsedilen özellikleri ile şehrin tüm sosyo-ekonomik grupları için bir çekim merkezi oluşturmaktadır.

Müşteri memnuniyeti konularındaki hassasiyeti ve tüm birimlerindeki hizmet kalitesi ile dikkat çeken ÖzdilekPark Alışveriş Merkezi ISO 9000 Kalite Belgesi’ne sahip Antalya’da ilk Türkiye’de ikinci alışveriş merkezidir.

Firma Şubeleri
Firmanın Ürünleri
İlan Başlığı İlan Türü İlan Tarihi
Facebook Yorumları
Disqus Yorumları
Özdilek Park Alışveriş Merkezi ( Antrehber | Profesyonel Antalya Ticaret, Firma Rehberi)
2 0.00 Oylama - "Özdilek Park Alışveriş Merkezi" Marka karması ile şehrin en natifli alışveriş merkezi olmasının yanı sıra içinde yer alan hipermarketi, şehrin en büyük yapı marketi, elektronik market, departm