• Facebook
  • Youtube
  • Instagram
  • Rss
Serka Jeneratör - Kepez/Antalya
Antalya Sektör Firma Ticaret Rehberi
Serka Jeneratör
Antalya/Kepez
 
Facebook Sayfası
Firma Harita Konumu
Firmanın İlanları
Firma Haberleri
Personel İlanları
Firma Detayları
  • Serka Jeneratör
    642 görüntülenme / Ortalama Puan 0.00
Firma Yetkili Duygu Şimşek
Telefon/Fax 0 242 334 36 16-20  
Gsm Numarası
Firma Adres Yeşil Sanayi Sitesi 3189/9 Sokak No:5
Şehir / İlçe Antalya / Kepez
Mail Adresi serka@serkajenerator.com.tr
Web Adresi http://www.serkajenerator.com.tr/
Firma Tanıtım

Firmamız 2000 yılında Antalya’da, turizm , sağlık v.b. gibi sektörlerin , apartman , site ve daire gibi yönetimlerin dizel-benzinli jeneratör satış,satış sonrası hizmet desteği (Cummins, Perkins , Detroit , Volvo Penta , Caterpillar , Lister Peter , John Deere , Deutz , New Holland , Süperstar , İveco , Briggs Vanguard , Honda v.b.), periyodik bakım hizmeti ve yedek parça ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde hizmete girmiştir.

2009 yılında yerinde hizmet verilemeyecek durumda olan jeneratörler için satın almış olduğumuz 450 mt2 atölyemizle hızımıza hız katmış bulunmaktayız.

Firma olarak ilk hedefimiz müşteri memnuniyeti ve müşterilerimiz için kesintisiz enerji hizmetini sunmaktır.Müşteri memnuniyetini üst seviyelerde tutarak , hizmet ağımızı her geçen gün geliştirmekteyiz.

Bünyemizde mevcut olan çeşitli güçlerdeki kiralık jeneratör hizmetiyle turizm ve hastane şantiyelerin , ses ve ışık sistemleri kuran firmaların ve kısa süreli elektrik kesintilerinde müşterilerimizin işlerini ivedi şekilde yapmaktayız. Aynı zamanda 2.el jeneratör satışlarımız mevcuttur.

Her marka jeneratör satış , satış sonrası hizmet desteğini sunmakta olan firmamız yine bünyesinde mevcut olan 2000 kalemi aşkın yedek parça hizmeti , 8 araçlık uzman ekip ile birlikte AKDENİZ BÖLGE'sine ve TÜRKİYE'nin dört bir yanına hizmet vermekteyiz.

Firma Şubeleri
Firmanın Ürünleri
İlan Başlığı İlan Türü İlan Tarihi
Facebook Yorumları
Disqus Yorumları
Serka Jeneratör ( Antrehber | Profesyonel Antalya Ticaret, Firma Rehberi)
2 0.00 Oylama - "Serka Jeneratör" Jeneratör satış, jeneratör kiralama, jeneratör servis, ikinci el jeneratör