• Facebook
  • Youtube
  • Instagram
  • Rss
Webamoz İnternet Hizmetleri - Muratpaşa/Antalya
Antalya Sektör Firma Ticaret Rehberi
Webamoz İnternet Hizmetleri
Antalya/Muratpaşa
 
Facebook Sayfası
Firma Harita Konumu
Firmanın İlanları
Firma Haberleri
Personel İlanları
Firma Detayları
  • Webamoz İnternet Hizmetleri
    995 görüntülenme / Ortalama Puan 0.00
Firma Yetkili Mahmut Karagülle
Telefon/Fax 5071181250  
Gsm Numarası 5071181250
Firma Adres Fener Mah. 1989 Sok.
Şehir / İlçe Antalya / Muratpaşa
Mail Adresi info@webamoz.com
Web Adresi http://www.webamoz.com
Firma Tanıtım

2000 yılından beri Bilişim, 2009 yılından beri de internet sektörü üzerine çalışmalarımız devam etmektedir. Yönetim panelli PHP web siteleri, Opencart alt yapılı E-Ticaret yapılandırmaları konusunda çalışma gösteriyoruz. Bunun yanı sıra, Oluşturduğumuz modüller, eklentiler vb. işlerimiz şu an aktif olarak kullanılmaktadır. 

Amacımız;
Firmaların, Web Tasarım şirketleri ile yaşadığı sorunların bilinci ile hareket etmektir. Bütçe, zaman ve yapılacak işi doğru anlama kısımları bizim için çok önemli. Hangi aşamada olursa olsun, çalışmalarımıza ve siz değerli müşterilerimize aynı hassasiyet ile yaklaşıyoruz. 

Neler yapıyoruz?
Yönetim panelli sektörünüze özel web sitesi tasarımı, E-Ticaret web sitesi, Portal Siteler, Kişisel Siteler, Blog Siteleri konusunda hizmet veriyoruz. Ayrıca özellikle E-Ticaret sitelerimiz için hazırlanmış farklı modüller ile hizmetinizdeyiz. Örnek verecek olursak; Sanalpos Ödeme Sistemleri, İpara Ödeme Sistemleri, Payu Ödeme Sistemleri, Havale İndirim Sistemi, Dövizli Satış Sistemi, Tek sayfada kolay ödeme sistemi çalışmalarımızdan bazılarıdır. 

E-ticaret sitelerine ürün girişi, Özgün makale girişleri, İçerik Yönetmenliği, Blog Editörlüğü ve Yönetimi, Sosyal Medya Yönetmenliği konularında da sizlerle tecrübemizi paylaşmak isteriz.

Bizi daha yakından tanımak, yaptığımız çalışmaları sizlere detaylı sunmamızı isterseniz, bizlere iletişim bilgilerimizden ulaşarak bir ziyaret gerçekleştirmemizi sağlayabilirsiniz.

Firma Şubeleri
Firmanın Ürünleri
İlan Başlığı İlan Türü İlan Tarihi
Kurumsal Mobil Uygulama İnternet 25-05-2017
Facebook Yorumları
Disqus Yorumları
Webamoz İnternet Hizmetleri ( Antrehber | Profesyonel Antalya Ticaret, Firma Rehberi)
2 0.00 Oylama - "Webamoz İnternet Hizmetleri" Antalya da Web Tasarım, E-Ticaret Paketleri, Dijital Katalog, Sosyal Medya işleri konularında hizmet veriyoruz.