• Facebook
  • Youtube
  • Instagram
  • Rss
AVMlerde Ramazan Etkinlikleri Başlıyor
Antalya Sektör Firma Ticaret Rehberi
Haber Kategorileri
Haber Detayları

AVMlerde Ramazan Etkinlikleri Başlıyor

Ramazan Ayı' na girmemizle birlikte, Antalya' da bulunan Alışveriş Merkezleri de çeşitli eğlence ve etkinlik programları ile karşımıza çıktı. 

Markantalya Alışveriş Merkezi

Ramazan süresince gün boyu sürecek etkinlikler gerçekleştirecek olan Markantalya, Ramazan boyunca misafirlerine dopdolu bir program hazırladı. 

Geçmiş yıllarda yoğun ilgi gören Markantalya Sanat Sokağı, bu yılda 3. kez ziyaretçilerin beğenisine sunulacak. Türk el sanatlarının icra edildiği atölye çalışmalarına sokakta kurulan 11 ayrı stantta yer verilecek.

Sanat Sokağı' nda Telkari Sanatı, Sanatsal Mozaik, Hat Sanatı, Seramik, Çarıkçılık, Kaşıkçılık, Cam Üfleme, Ebru Sanatı, Keçe Sanatı ve Ney Sanatı olmak üzere 11 ayrı stantta birbirinden güzel örneklere yer verilecek. Dileyen misafirler atölye çalışmalarına katılabilecek.

Ayrıca minik ziyaretçiler için hergün birbirinden eğlenceli Çocuk Atölyeleri kurulacak. Yetişkinler için yine her gün Fasıl dinletileri, Karagöz Hacivat Gösterisi, Mehter, Semazen Gösterileri, Bando gibi sahne gösterileri de Ramazan boyunca Markantalya Avm' de.

 

Erasta Alışveriş Merkezi

Antalya' nın Yaşam ve Alışveriş Merkezi Erasta Antalya' da ramazan ayını boş geçmeyen alışveriş merkezlerinden... Karagöz Atölyesi, Fasıldan semazene, folklor gösterisinden mehterana kadar birbinden farklı geleneksel etkinliklerin yanı sıra düzenleyeceği yarışmalar ve çekilişler ile ziyaretçilerini bekliyor. 

Erasta Antalya, artık geleneksel hale getirdiği Ramazan Şenlikleri kapsamında; Semazen Gösterisi, Jonklör, Mehteran, Folklor, Müzik Grubu, Karagöz Atölyesi ve Fasıl gibi her zevke ve her yaşa hitap eden etkinlikler ile misafirlerine hoşça vakit geçirmeyi arzuluyor. 

Alışveriş Merkezi içinde kurulan Ramazan Sokağı, ziyaretçilerin uğrak noktası olacak. Güzel anıları ölümsüzleştireceğiniz dekoratif fotoğraf çekme alanları, hat ve ebru sanatı, taş boyama, ahşap boyama, su kabağından lamba yapımı gibi zanaat atölyelerinin bulunduğu sokakta, adeta zamanda yolculuğa çıkacaksınız. 

Çarkıfelek Kampanyası ise Erasta Antalya' nın misafirlerine sunduğu bir diğer etkinlik... 150 TL ve üzeri alışveriş yapan ziyaretçiler, sürpriz hediyeler kazanacak.

 

Migros Alışveriş Merkezi

5M Migros Antalya, Ramazan boyunca her gün farklı bir eğlence ile ziyaretçilerine keyifli anlar yaşatacak. Hacivat ile Karagöz, İlizyon Gösterileri, Fasıl Ekibi, Ney Dinletisi, Semazen Gösterisi, Mehteran Marşı, Ramazan tiplemeleri ve yöresel folklör gösterileri ziyaretçilerin beğenisine sunulacak.

 

Özdilek Park Antalya Alışveriş Merkezi

Özdilek Antalya, her gün düzenleyeceği çocuk etkinlikleri ile minik misafirlerine keyifli zaman geçirtecek. Yetişkinler ise; Hattat ve Fasıl dinletisi, Bando Gösterileri, Semazen Gösterileri düzenlenecek. 

 

Mall Of Antalya Alışveriş Merkezi

Çok kısa bir süre önce ziyarete açılan Mall Of Antalya, hazırladığı yoğun ramazan programı ile, şimdiden misafirlerinin keyifli zaman geçireceğini söylüyor. 

Ramazan ayı boyunca birbirinden eğlenceli etkinlikler sizleri bekliyor. Ramazan Ayı Özel Programı' nda Hacivat Karagöz Gösterisi, İbiş, Fasıl Gösterisi, Neyzen Gösterisi onlarca etkinlik düzenlenecek. 

mall of antalya-ramazan senlikleri

27-05-2017

Facebook Yorumları